Program zahájil David, a to skoro přesně v ohlášených 20:00. Ačkoliv se podle svých slov chce v budoucnu více věnovat jazzu, vsadil především na diskotékové hity. Publikum s ním odzpívalo písně Discopříběh, Nonstop, Decibely lásky, Největší z nálezů a ztrát, Colu, pijeme colu a nakonec i spartakiádní popěvek Poupata.

Před Foxovou si prý David zahrál s chutí, její hudbu má rád. "Jen mě mrzí, že se se mnou v zákulisí nechtěla vyfotit. Zrovna se totiž líčila," řekl David po koncertě novinářům.

Nejznámější písně ze svého repertoáru vybírala i Foxová. Hned jako první skladbu zařadila hit I Surrender (To The Spirit Of The Night) z roku 1987, brzy poté následoval stejně starý singl Nothing's Gonna Stop Me Now a pomalá skladba True Devotion. Starší písně doplnila ukázkou z posledního řadového alba Angel With An Attitude, které vyšlo v roce 2005.

Foxovou v černém kostýmu s hlubokým výstřihem doplňovala čtyřčlenná kapela a dvě tanečnice. Její zpěv nenápadně podporovala doprovodná vokalistka. Prostor pod pódiem byl znatelně plnější a roztančenější při Davidově koncertu. Část lidí dokonce hned po jeho vystoupení začala odcházet.

Zbytek se Foxová trpělivě snažila dostat do varu. Uspěla například se svou diskotékovou úpravou písně I Only Wanna Be With You, kterou jako první nahrála v roce 1963 Dusty Springfieldová. Jako přídavek si skupina věrných fanoušků nakonec vykřičela i debutový singl a největší hit Foxové Touch Me (I Want Your Body) z roku 1986.

V publiku dnešního koncertu převažovali lidé středního věku, nechyběly však ani mladší ročníky. Především pro muže připravili pořadatelé v předsálí projekci fotbalového zápasu Česka s Polskem.

Třiačtyřicetiletá Foxová začínala jako modelka a pózovala mimo jiné pro časopis Playboy. Jako zpěvačka prorazila v druhé polovině 80. let. Její největší sláva pohasla na začátku 90. let.